Geplaatst op 29 september 2026

Dam tot Damloop voor kinderen met diabetes in Sri Lanka: een groot succes!

Zondag 20 september heeft een geweldig team van DeKinderkliniek de Dam tot Damloop van 16,1 kilometer volbracht. Met veel enthousiasme, doorzettingsvermogen en teamspirit bereikten Annabel, Christa, Sietse, Meeike, Izabella, Isabella, Ellen, Hella, Cindy en Marlous de finish.

Wij zijn ontzettend trots op deze toppers, die zich niet alleen sportief hebben ingezet, maar ook hebben bijgedragen aan een bijzonder doel: betere zorg voor kinderen met diabetes type 1 in Sri Lanka.

Een speciale dank gaat uit naar onze sponsoren Previder, Timeff en Medendo. Dankzij hun steun heeft deze actie een prachtige bijdrage kunnen leveren aan dit project.
Samen maken we het verschil. ❤️

Wil je ons project voor kinderen met diabetes type 1 in Sri Lanka nog steunen? Klik hier om alles te lezen over ons project in Sri Lanka.

Reacties op dit bericht

Reageren op dit bericht is niet mogelijk.

Geef een reactie
Privacy statement

Om u goede zorg te bieden, verwerkt De Kinderkliniek uw persoonsgegevens of gegevens van uw kind.

Open dit document om te kunnen lezen wat we met uw gegevens doen en wat uw rechten zijn.